top of page

Szkolenia

Szkolenia to nasza specjalność.

Zapoznaj się z naszą ofertą, klikając w odpowiednie szkolenie. 

 

Istnieje możliwość przygotowania szkolenia indywidualnego np. dla placówki.
W tym celu prosimy o kontkt z naszym biurem

Indywidualna oferta dla szkół, przedszkoli i żłobków

Praca z najmłodszymi to wyzwanie wymagające nie tylko ogromnej pasji, ale również specjalistycznej wiedzy i umiejętności. Aby efektywnie wspierać rozwój dzieci, niezbędne są odpowiednie kompetencje, które pomogą zrozumieć ich potrzeby i adekwatnie reagować na zmieniające się sytuacje. Dlatego też kursy dla wychowawców, animatorów i opiekunów dzieci są skonstruowane tak, aby dostarczać praktycznych narzędzi, które sprawdzą się w codziennej pracy. Zachęcamy do wybrania naszych szkoleń rozwojowych!

Kto może skorzystać z naszych kursów?

Przygotowana przez nas oferta edukacyjna skierowana jest do szerokiego grona odbiorców: pracowników placówek, rodziców, a także osób, które dopiero rozważają rolę animatora czy wychowawcy wypoczynku. Szkolenia rozwojowe są idealne dla każdego, kto chce udoskonalić metody pracy z dziećmi lub poszukuje inspiracji do poszerzania swojego warsztatu. Nasze kursy dla opiekunów obejmują szeroki wachlarz tematów - od kompetencji muzycznych i plastycznych, po umiejętności ruchowe i pierwszą pomoc.

Indywidualna oferta dla szkół, przedszkoli i żłobków

Rozumiemy unikalne potrzeby każdej placówki, dlatego oferujemy możliwość dostosowania kursów dla wychowawców, animatorów, opiekunów do indywidualnych wymagań. Szkolenia rozwojowe mogą być zaplanowane z uwzględnieniem konkretnego czasu, zakresu oraz tematów, które są najbardziej istotne dla pracowników. Zachęcamy do kontaktu, aby wspólnie opracować program.

Skorzystaj z naszej oferty i podnieś kompetencje swojego zespołu. Kursy dla wychowawców, animatorów i opiekunów dzieci oraz inne szkolenia rozwojowe organizujemy online lub stacjonarnie.

Kalendarz

szkoleń

Kotwica 1
bottom of page